Aktuality

Příspěvky

Zklamání i euforie.. Hungaroring 2013

1. 5. 2013

197804_10151586695586413_1615004472_n.jpg První závodní víkend toho roku, první závody na trati formule 1 pro Lukáše Hanžla a pocity jsou doslova smíšené, na jednu stranu by se mělo slavit, na druhou velké zklamání. První závod Lukáš vyhrál, druhý nedokončil

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Víkend v Brně byl hned 3krát zlatý!

27. 9. 2012

img_6156.jpg3 poháry za první místo a jeden za druhé..více v článku!

Lukáš Hanžl v Mostě 2x na bedně!

12. 8. 2012

dsc_7284.jpgDvakrát třetí místo v České trofeji, to byl Lukášův domácí závod na autodromu v Mostě. Více v článku!..

Další závodní víkend skončil, co si o něm myslí Lukáš se dočtete v rozhovoru pro České okruhy:

6. 7. 2012

Rozhovor

Polský závodní víkend v Poznaňi skončil a jeho průběh nám nejvíce přiblíží Lukáš v rozhovoru pro České okruhy a také po závodní video!

Pannonia-ring 2012 + video

20. 6. 2012

sobota--7-.jpgA je to po prvním letošním závodě! Více info v článku...

Video z RallyShow 2012

11. 6. 2012

img_0788.jpgVideo z RallyShow 2012 ve spolupráci s ANIMOTO

Pozvánka na Rallyshow 2012

4. 6. 2012

rallyshow.pngO víkendu 9-10. 06 2012 se uskuteční na okruhu CzechRing u Hradce Králové na pátý ročník RallyShow 2012. Přijeďte podpořit Lukáše a užít si super závodní víkend. Více info v článku..

David Vršecký: Lukáš na to má!

19. 4. 2012

Buggyra BB2Několikaletá spolupráce s týmem Buggyra IRS vyvrcholila minulý víkend na Autodromu v Mostě. Lukáš dostal možnost usednout do závodního tahače pod označením Big Boy #2. Více v článku..

Lukáš na soustředění autokrosové mládeže pod záštitou FIA institutu

26. 3. 2012

fia_institute_young_driver_excellence_academy-285x280.jpgV rámci projektu FIA institutu organizovaném Autoklubem České republiky proběhne 29-31. března soustředění mládeže v Dobřanech v Orlických horách, kde je Lukáš pozván jako jeden z instruktorů