Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lukáš testoval motosport Renault 2.0!

4. 11. 2011

www.lukashanzl.com

Formule Renault 2.0, která je hlavně určena pro jezdce „World series by Renault“ (Světové série Renault) znamená pro většinu jezdců jeden z hlavních „stupínků“ na dlouhé a trnité cestě do Formule 1.

 

Dále již o testování Lukáš:
Po příjezdu na mostecký okruh bylo jasné, že se bude jezdit na mokru, byl jsem rád že se nakonec testování oproti Slovakiaringu dohodlo na pro mě skoro domácí okruh v Mostě, tím více, když jsem viděl, že pojedeme na vodě, formule dostala mokré gumy a já instruktáž k ovládání monopostu, hlavně k řazení, které je úplně jiné oproti Glorii. Upravila se sedačka a bylo to tu, byl jsem upoután do sedačky a zanedlouho přišel pokyn k nastartování motoru a další pokyn na výjezd na trať. Prvních pár kol jsem se s monopostem Renault seznamoval, celkově mi přišel úplně odlišný oproti Glorii, poté přišlo dalších několik kol, ve kterých jsem se začal zrychlovat. Testování jsem si velmi užil a už se těším, až zase usednu za volant formule Renault 2.0, věřím, že to bude zanedlouho."

www.lukashanzl.com

 www.lukashanzl.com
 
 
 
K testování se také vyjádřil Bohumil Machala, vedoucí mechaniků Křenek Motorsport:
Z naší strany jsme byli velmi spokojeni, Lukáš se rychle seznámil s velmi odlišným vozem oproti Glorii C8F a hned si začal hrát s řazením a postupně se zrychlovat."

 

Náhledy fotografií ze složky Lukáš testoval monopost Renault 2.0